Strona główna    Kontakt


Tanie tusze i tonery dla firm
Nasza firma istnieje na rynku już ponad 14 lat
potwierdza to około 10 000 obsłużonych, zadowolonych firm , instytucji oraz osób prywatnych


Oferujemy tusze i tonery:  • oryginalne, czyli produkowane bezpośrednio przez producentów sprzętów drukujących;

  • zamienniki, czyli w 100% nowe tusze i tonery, produkowane w fabryce w całości z nowych komponentów. Tusze i tonery zamienniki odpowiadają poszczególnym oryginalnym modelom; pozwalają nawet na podwójną oszczędność – w cenie i wydajności;

  • napełniane – napełniania tuszy i tonerów lub regeneracji dokonujemy na życzenie Klienta; odbywa się na miejscu i trwa jedyne 5-20 minut.


Znajdziesz u nas zamienniki firm Brother, Canon, Dell, HP, IBM, Kyocera, Lexmark, Minolta, Mita Rico, Naschuatec, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Toshiba, Oki, Xerox i wiele innych.


Dlaczego wybór zamienników jest tak opłacalny?


Zamienniki tuszy i tonerów gwarantują konkretne, nawet podwójne oszczędności. Po pierwsze są tańsze od oryginałów, a mają porównywalną jakość, co potwierdzają certyfikaty ISO 90001 oraz 140001. Po drugie, często kaseta zamiennika zawiera więcej środka barwiącego niż kaseta oryginalna, dzięki czemu na zamiennikach można wydrukować do 80 % więcej stron, porównaniu do drukowania na oryginalnych produktach.


Skontaktuj się i od razu sprawdź na własnej drukarce, ile pieniędzy i czasu pozwalają zaoszczędzić nasze produkty!


Dla Twojej pewności – 100% gwarancji


Każdy z tonerów i tuszy obejmuje roczna gwarancja niezawodności wkładu lub do momentu wyczerpania się środka barwiącego w kasecie. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego w przypadku ewentualnej wady tuszu czy tonera zapewniamy wymianę lub zwrot pieniędzy. Dla rozpatrzenia reklamacji wystarczy dostarczyć dowód zakupu oraz wydruki próbne.


Drukuj, oszczędzaj i korzystaj z bonusów dla firm i instytucji


Do oferty tuszy i tonerów proponujemy bezpłatny pakiet konserwacji drukarek w Twojej firmie. W razie potrzeby zainstalujemy też tusz lub toner na miejscu w Twojej siedzibie.


Na terenie Poznania i okolic zapewniamy bezpłatny dojazd i to przeważnie w ciągu tego samego dnia. Natomiast na teren całej Polski przesyłki nadajemy sprawdzonym kurierem, dzięki czemu zwykle paczkę otrzymasz już następnego dnia. Przy zamówieniach powyżej 100 zł netto dodatkowo korzystasz – wysyłka gratis!


Z bieżących akcji – zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji: przy zakupie tuszy lub tonerów za kwotę powyżej 1000 zł netto – gratis jeden produkt.


Jeśli chcesz zacząć oszczędzać jeszcze dziś, zadzwoń lub napisz.

© Feniks Toner 2011